tmp

ReferenceSlova, která nás těší a posouvají zase o kus dál

Výsledky naší práce pravidelně hodnotíme a sledujeme v analýzách.
Čísla a fakta jsou důkazem, že naše práce má smysl a především pro naše klienty přínos. Z čeho ale máme největší radost, to jsou dopučení a milá slova našich klientů. Podívejte se sami. Takové ohlasy nás těší a motivují ještě lepším výsledkům. Děkujeme!

 
jech

Profesionál v oboru

„Na MC marketing jsem dostal doporučení přímo od Seznamu. Po několika neúspěšných pokusech o delegování správy Skliku a Google Ads jsem v panu Čihákovi našel člověka se kterým si lidsky rozumím a který za rozumné peníze dovede výrazně zlepšit výsledky kampaní. A hlavně jednáte s profesionálem v oboru a ne pouze s obchodním zástupcem nějaké agentury.“

Marek Jech, marketing manager
revilo

Partnerství funguje perfektně

„Spolupráci jsme navázali v listopadu 2017, byly navrženy a vytvořeny PPC kampaně a hned další měsíc se velmi pozitivně projevily do obratu. Následovalo mnoho doporučení ohledně rozpočtů a spuštění dalších marketingových kanálů, vždy s kladným výsledkem. Partnerství funguje perfektně a litujeme, že jsme nezačali spolupracovat dříve.“

Oliver Viktorin, jednatel
Donap

Profesionální přístup

„Děkujeme panu Čihákovi za profesionální přístup ke komplexnímu řešení našeho marketingu od internetových kampaní až po billboardy včetně kompletního vyhodnocení a následného doporučení."

Michal Lánský, jednatel
 

 

Doktor Klain

Individuální přístup

„S firmou již nějaký čas spolupracujeme. Služeb, které nabízí​,​ využíváme a o jejích kvalitách nemáme nejmenších pochyb. Vyznačuje se individuálním přístupem ke svým zákazníkům. Vyřeší vždy vše a téměř okamžitě. Stabilita firmy se prokázala jako velmi dobrá a proto doporučujeme a služeb budeme využívat nadále."

Petra Majerová, asistentka managera

 

CONT Proficontainers

Spolupráce založena na důvěře

„Za dobu spolupráce s panem Čihákem se podařilo navýšit výsledky, které jsme si stanovili a to i za výrazně nižší investice do marketingu, které jsme dříve bohužel investovali. Spolupráci máme založenou na důvěře, kterou od nás mají a vyplácí se to znaměnitě. Využíváme PPC kampaně na google a seznam včetně kompletního poradenství v marketingu a vše společně konzultujeme. Vřele doporučuji agenturu MC marketing.”

Marek Smola, jednatel

 

Expres Menu

Pokaždné něco nového

„Koncem roku 2017 nám byl doporučen pan Čihák. Ihned po první schůzce jsme byli povzbuzeni jeho čerstvými nápady, které ihned realizoval. Od té doby k nám jezdí 1x za měsíc a pokaždé přinese něco nového co funguje. Máme velkou radost, že jsme natrefili na někoho takového, Komunikace funguje perfektně, mohu se na cokoliv zeptat a je mi to vysvětleno, což ne u každého poradce takto funguje. Moc rádi doporučujeme.”

Václava Kounová, obchodní oddělení

 

Foxy life

Tržby snížily náklady na reklamu

„S panem Čihákem jsem spolupracoval ještě díříve. Jsem moc rád, že jsem si jeho číslo nevymazal z telefonu. Zkoušel jsem totiž PPC marketing s několika reklamními společnostmi a náklady vždy téměř převýšily zisk nebo byl výdělek velmi malý. Současná spolupráce mi velmi vyhovuje. Pan Čihák při vytváření PPC reklam totiž „používá hlavu“ A tak se mi při zachování stejného počtu objednávek výrazně snížily náklady. Je vidět že PPC marketingu opravdu rozumí a já se tak konečně mohu věnovat jiné práci a tento druh reklamy úplně vypustit z hlavy. Společnost MC marketing mohu s čistým svědomím vřele doporučit."

Miloš Liška, jednatel a majitel

 

carvin doplňky

Nové nápady na zvýšení obratu

"S panem Čihákem spolupracujeme od října 2017. Stará se nám o kampaně a reklamy na Googlu, S-kliku a Facebooku. Stále přichází s novými nápady, jak zvýšit obrat našeho e-shopu a snížit náklady na reklamu, což se úspěšně daří. Vždy 1 měsíčně na osobní schůzce společně vyhodnocujeme uplynulý měsíc. Vše funguje bezvadně a ve spolupráci budeme pokračovat i nadále."

Jiří Müller, jednatel

 

nako

Zvýšení obratu

"Po předchozí dobré zkušenosti z jiného projektu jsme se rozhodli s firmou MC Marketing navázat spolupráci i na našem eshopu nakoplast.cz. Hlavní sledovanou metriku PNO (podíl nákladů na obrat) se nám daří díky panu Čihákovi každý měsíc výrazně snižovat. Za 5 měsíců spolupráce se zvýšil obrat eshopu o 60% a PNO se nížil na polovinu oproti prvnímu měsíci spolupráce. "

Veronika Čecháková, zástupce jednatele
 

 

Koberce trend

Tržby jsou vyšší a snížily se náklady na reklamu

„MC marketing nám ukázal, že cesta online podpory nemusí být složitá. Kampaně máme efektivnější a náklady nižší než v předchozích letech (při spolupráci s jinou agenturou). Díky širokému rozhledu je spolupráce s MC marketing pro naši firmu velkým přínosem a pan Čihák je skvělým průvodcem ve světě online marketingu. Děkujeme za lidský avšak profesionální přístup a nemůžeme jinak než vřele doporučit agenturu pana Čiháka."

Petra Lukavská, marketing

 

Vencl logo

Upřímný a přátelský přístup

„Naše spolupráce je od začátku založená na upřímném a přátelském přístupu. Vždy spolu ladíme strategii kampaní, následně je nám vše do detailu vysvětleno. Tým pana Čiháka odvádí skvělou práci, což je důležitý aspekt dobré spolupráce. Děkujeme a přejeme spousty stejně spokojených klientů."

Vasyl Vencl, marketing