tmp

Zbožové srovnávačeSrovnávače zboží Kde by váš e-shop neměl chybět

Porovnání nabídek, cen, služeb, dostupnosti, recenzí - zákazníci zkrátka chtějí znát vše potřebné, než se rozhodnou pro nákup. A to je jeden z důvodů, proč využívají srovnávače zboží. Mezi nejznámější patří Heureka a Zboží.cz - pokud lehce bojujete s konkurencí, jsou tyto srovnávače dobrou cestou, jak pomoci v rozhodování zákazníků tak, aby zvolili váš e-shop.

 


Nechte srovnávače pod naší taktovkou

Máte svého podnikání určitě plnou hlavu, proto jen úvodem zmíníme, že se o vás v internetovém marketingu kompletně postaráme. Pro srovnávače provedeme potřebné analýzy, zkontrolujeme feed s produkty, zajistíme párování a samozřejmě se postaráme o následnou správu a vyhodnocení. To vše už můžete mít v řádu tisícikorun měsíčně. Z našich zkušeností víme, že i začínající e-shop s malou počáteční investicí dokáže díky srovnávačům divy. Zajímá vás více? Nahlédněte do našich referencí nebo nás rovnou kontaktujte. Rádi vám o všem povíme osobně.

Cenový srovnávač Heureka

Lídrem mezi českými cenovými srovnávači je nákupní portál Heureka. Zajistíme vám import zboží, poradíme vám s inzertní taktikou a zajistíme vám vše potřebné, aby vám internetové obchody zkrátka klapaly.

Nezapomeňte na zákazníky na Zboží.cz

Zboží.cz funguje od roku 2007 pod hlavičku společnosti Seznam.cz a v moři internetových obchodů usnadňuje zákazníkům nakupování. I zde vám pomůžeme s prezentací a inzercí.

 

Chci nezávaznou poptávku

Úspěšná placená reklama za dobrou cenu

U placených reklam na cenových srovnávačích máme skvělé výsledky. Potenciální zákazník hledá konkrétní produkt, a pokud ho váš e-shop nabízí, je díky placené reklamě vysoká pravděpodobnost, že nákup dokončí právě u vás. Důležitou roli také hraje kvalita vašich webových stránek, které by měly být jasné, přehledné a moderní.
A pokud takové nejsou? Dejte nám vědět a za pár týdnů budete mít i špičkové webové stránky.