tmp

Naše službyV online marketingu jsme jako ryby ve vodě

Nezdržujte se metodou „pokus – omyl“ a svěřte svůj online marketing do našich rukou. Víme, které cesty vedou k úspěchu a rádi vás a vaši firmu ukážeme ve světě internetu na nejlepších příčkách. Buďte o krok dál než konkurence a neváhejte nás rovnou kontaktovat. Čím dřív s kampaněmi začneme, tím dříve se dostaví úspěch.

 

PPC reklama

Přemýšlíte, jak být ve světě internetu více vidět? Jednou z variant je PPC reklama, která dokáže za pár korun ukázat vaši firmu na místech, která vám efektivně přilákají nové zákazníky.

Zjistit více

Sociální sítě

Život bez sociálních sítí si mnoho lidí nedokáže už ani představit. Facebook a Instagram navštíví denně miliony lidí, kteří se mohou stát vašimi zákazníky. Postaráme se o to.

Zjistit více

Zbožové srovnávače

Mezi nejznámější patří Heureka a Zboží.cz. Pokud lehce bojujete s konkurencí, jsou tyto zbožové srovnávače dobrou cestou, jak pomoci v rozhodování zákazníků tak, aby zvolili váš e-shop.

Zjistit více

 

Tvorba webových stránek

Naprostá většina obchodu se odehrává na internetu. Tvorba webu na míru je proto první krok, jak v internetovém moři zákazníka zaujmout a přesvědčit. Získejte stránky, které mají šmrnc.

Zjistit více

E-mail marketing

Email marketing, zkráceně emailing, je formou marketingu, kdy skrze zprávy oslovujete uživatele, kteří o vaše služby a produkty projevili zájem. Nechte tyto starosti na nás, o vše se postaráme.

Zjistit více

Nevíte si rady?

Jsou pro vás okolní pojmy velkou neznámou? Nezdržujte se jejich zkoumáním a rovnou nás kontaktujte. Se vším vám poradíme, navrhneme ideální řešení a pustíme se do realizace plánů.

Napište nám