tmp

Tvorba webových stránekTvorba www stránek Na prezentaci záleží

Ať už máte v plánu investovat do PPC reklam, nebo chcete své zákazníky oslovovat skrze internet, moderní a přehledné webové stránky by měly být samozřejmostí. V opačném případě, kdy dáte peníze do reklamy, skrze kterou se uživatel proklikne na starý a rozsypaný web, na němž se těžko orientuje, bude výsledná konverze minimální a vaše investice byla zbytečná. Pojďme společně tomuto riziku předejít - tvorba www stránek jde ruku v ruce s dalším on-line marketingem, nechte proto všechny starosti na nás.

 


Tvorba dobrého webu je začátek

Naprostá většina obchodu a prezentace se odehrává na internetu. Tam si váš potenciální zákazník firmu prohlédne, zjistí reference, popřípadě se na vaše stránky opakovaně vrátí, aby se ve svém rozhodnutí a nákupu ujistil. Nabídněte mu proto špičkovou webovou prezentaci, která mu v rozhodování pomůže. Tvorba webu na míru je první krok, jak v internetovém moři zaujmout a zákazníka přesvědčit.

Ten umí to a ten zas tohle, a všichni dohromady udělají moc.

Proč jsme spojili síly?

Slova z pohádkové písničky mají pravdu, proto jsme se spojili se společností PANKREA, která se zaměřuje právě na tvorbu webů a e-shopů. PANKREA tedy postaví základní „webový kámen“, na který v MC marketingu navážeme s PPC reklamami, zbožovými srovnávači či reklamou na sociálních sítích. A že toho společně všichni uděláme dohromady moc, to vám za několik let spolupráce může potvrdit řada našich klientů.

 

Jaké to má pro vás výhody?

  • Získáte originální web na míru
  • Web bude mít kód, SEO i obsah na jedničku
  • Promyšlené a přehledné uspořádání stránek
  • Jednotná grafická identita v rámci webu i reklam
  • Následné propojené marketingové aktivity
  • Efektivní propagace vám přinese vyšší zisky
 

 

Chci nezávaznou poptávku

Webové stránky, které mají šmrnc

Nebo už webové stránky máte a myslíte, že jsou v pořádku? Neváhejte nás kontaktovat, provedeme jejich analýzu a dáme vám doporučení, jak je vylepšit, aby vám přinesly ještě vyšší zisky. V on-line marketingu se pohybujeme už pěknou řádku let a víme, co vám pomůže zlepšit prodej a vybudovat značku.