tmp

Sociální sítěFacebook a instagram Reklama na sociálních sítích

Čím dál tím více lidé tráví svůj volný čas na sociálních sítích, kde sdílejí své zážitky, názory i radosti a starosti všední dní. Inzerujte tam, kde je nejvíce potenciálních zákazníků a kam chodí za odpočinkem. 
MC marketingem se Facebook a Instagram stane vaším marketingovým nástrojem.
Budujte značku a zvyšte své tržby díky reklamě na sociálních sítích
.

 

Sociální sítě sdružují miliony potenciálních zákazníků

Placená reklama na sociálních sítích se řadí mezi dynamický marketing - ukáže uživateli konkrétní produkt, který si na vašem webu prohlížel. Díky tomuto připomenutí se zvyšuje šance, že se k dokončení nákupu vrátí a navíc si touto formou skvěle budujete svoji značku.

Jaké výhody má ještě reklama na sociálních sítích?

  • Investice začínají již v řádu tisícikorun
  • Snadno oslovíte tisíce i miliony uživatelů najednou
  • Reklamní kampaň můžeme kdykoliv pozastavit či upravit
  • Vaše investice zaměříme na vytipované skupiny uživatelů
  • Vše průběžně vyhodnocujeme a hlídáme efektivitu vašich investic
Svět internetu se neustále vyvíjí a nabízí neskutečné možnosti. Využijte je s námi na maximum a oslovte potenciální zákazníky tam, kam chodí za odpočinkem a zábavou.
 

Reklama na Facebooku

Podle dat, která Facebook zveřejnil, používá tuto sociální síť v České republice téměř 5 milionů uživatelů, z toho přes 3,5 milionu Čechů ji používá denně. Existuje nějaký důvod, proč právě těmto lidem neukázat vaši reklamu? Nemusíte mít Facebookový profil, nemusíte se o nic starat - reklamu vám zařídíme od nápadu po vyhodnocení. Zeptejte se nás na podrobnosti, jsme tu pro vás.

Reklama na Instagramu

Instagram je sociální síť, která se zaměřujeme především na prezentaci fotografií a týká se všech věkových skupin. Není to vhodný reklamní nástroj úplně pro každého, ale když už se s námi do reklamní kampaně na Instagramu pustíte, výsledky uvidíte obratem na svých tržbách. Neváhejte s námi zkonzultovat, která sociální síť bude pro vaši prezentaci nejlepší.

 

Chci nezávaznou poptávku

Máme mnohaleté zkušenosti a moře praxe, proto vám rádi poradíme a ukážeme i naše reálné výsledky. Víme, že vám spolupráce s námi zvýší zisky.

Ve světě internetu se o vás postaráme

Věnujte se naplno svému podnikání a reklamu na internetu nechte na nás. Ať už chcete inzerovat na sociálních sítích, zaměřit se na PPC reklamu nebo využít pro své podnikání zbožové srovnávače, jsme tu s MC marketingem pro vás. Neváhejte se na nás obrátit.