Specialista sociálních sítí a PPC

Co vás čeká

Při snížené pracovní době 7 hodin/den. Dostanete pod svou správu klienty, které budete obstarávat v rámci reklamy na sociálních sítích, částečně PPC Google Ads a Sklik a budete za ně zodpovědný. Svěřený klient bude plnit nastavená KPI. Pravidelné přidávaní příspěvků + placená reklama. Školení případně zajistíme.

Co vám můžeme nabídnout

Pracovní doba 7 hodin denně. Tým mladých lidí okolo 30 let, skvělá parta, pravidelné obědy v restauraci 1x za měsíc :-) Flexibilní pracovní doba a další klasika. Notebook (MacBook), telefon (iPhone), stravenky...

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Máte zkušenosti s reklamou na Sociálních sítích Facebook a Instagram přes Business manager?! A zároveň okrajově PPC Google Ads a Sklik. Právě Vás (tebe) hledáme

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenost se systémy Business manager Facebook, Google Ads a Sklik jsou podmínkou.

Informace o pozici

Společnost
MC marketing s.r.o.
Adresa
Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva