tmp

O násZískejte s námi více zkušeností MC marketing

MC marketing vznikl na základě dlouholetých zkušeností v online marketingu, které postupně sbíráme od roku 2009. Věděli jsme, kam se chceme posunout, a proto jsme udělali tento krok - po mnoha letech pod křídly velkých firem jsme se v roce 2018 pustili na vlastní dráhu. Víme, jak ke světu internetového marketingu přistupují jiní a také víme, že to umíme dělat jinak, a troufáme si říct, že mnohem lépe.
S klienty komunikujeme otevřeně na pravidelných schůzkách a vždy předem vyložíme všechny karty na stůl. Neslibujeme modré z nebe. S námi zkrátka víte, na čem jste.

 
Neslibujeme modré z nebe. Ale vyšší návštěvnost a zisky? 
To ano. Po spuštění kampaně brzy poznáte, že je o vaše produkty a služby vyšší zájem. A protože čísla mluví za vše, celou akci vyhodnotíme, a tak černé na bílém uvidíte, že má spolupráce s námi smysl.

Proč řešit online marketing právě s námi?

 • Individuální přístup
  Každá společnost vyžaduje individuální přístup. Analyzujeme a seznamujeme se s novými klienty, abychom lépe pochopili jejich zákazníky a potřeby.
 • Dokážeme poradit
  Poradíme vám, kde jsou vaše slabé stránky a na čem zapracovat. Vaše webové stránky a marketing mají velký vliv na to, zda-li se návštěvník promění v zákazníka.
 • Zajímají nás výsledky
  Máme rádi spokojené klienty. Zaměřujeme se na výkon. Kampaně pravidelně vyhodnocujeme a optimalizujeme. Chceme dlouhodobě i krátkodobě dosáhnout skvělých výsledků. I nás těší, když vám ušetříme nějakou tu korunu při lepším výkonu reklamy.
 • Nespíme na vavřínech
  Internet, sociální sítě a reklama se neustále mění a vyvíjí. Zákazník (uživatel na internetu) je stále náročnější a pro podnikatele je stále těžší se prosadit před konkurencí. Z těchto důvodu se neustále vzděláváme a pořádáme meetingy, kde se dělíme o poznatky.
 • Specialisté v oboru
  V našem týmu jsou nadšenci online marketingu. Dlouhodobě se specializujeme na tvorbu a správu PPC kampaní v Sklik, Google Adwords, Facebook, dále na zbožové srovnávače a tvorbu webových stránek.

Výsledky naší práce brzo poznáte

Jakmile se pustíme do práce a nastavení kampaní, brzy uvidíte výsledky. PPC reklama je skvělá v tom, že je rychlá a obratem na vaše stránky přivádí uživatele, kteří se během chvilky mohou proměnit v zákazníky a vám tak budou stoupat zisky. Přesvědčte se u našich klientů.

Potřebujete poradit, zkonzultovat váš nápad nebo přehodit všechny starosti s online reklamou na někoho jiného? Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás.

Reference